top of page
DSC09166_front.jpg

Mladá a talentovaná. Inakosť reprezentuje štýl jej fotiek a práve inakosť ju dostala k spoluprácam s rôznymi známymi umelcami našej scény. Čo sa však skrýva za fotkou a objektívom. Sú ľudia reálne šťastní a spokojní tak, ako pôsobia? 

 

„Je to #neviditeľná sila, sebavedomie a pocit pohody, ktorú musím ja ako fotograf dodať mojim modelom a modelkám. Ak sa bavíme o neviditeľnej sile žien tak je to jednoduché pomenovať. Veľa žien stráca či už kvôli partnerovi alebo okoliu pocit, že sú výnimočné. Sú odsudzované za väčšie boky, výraznejšie rysy tváre alebo trošku viac celulitídy. Akákoľvek nedokonalosť je skvelá a prostredníctvom seba a fotiek zachytených objektívom chcem poukázať na to, že každá jedna je krásna. Hlavne vtedy, keď sa príjme taká, aká je. A má sa rada☺. Následne sa zmení aj vnímanie okolia.

 

#neviditeľná myšlienka, ktorú treba šíriť ďalej, aj keď ľudia pred ňou uhýbajú pohľadom. A  práve preto je to o to viac dôležitejšie... Je veľa žien, ktoré kričia o pomoc aj keď sú zároveň potichu.“

Katarína Hoffmann Šlesárová
bottom of page